Lüleburgaz Kadın Akademisi Elektrik Taahhüt

  TUNCER ELEKTRİK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ olarak Eğitim Yapıları,Turizm Yapıları ,Sanayi Yapıları,Toplu Konutlar için orta gerilim,alçak gerilim ve hertürlü zayıf akım sistemlerinin uygulamalarını yapmaktayız.

  TUNCER ELEKTRİK MÜHENDİSLİK TESİSAT TAAHHÜT olarak 32 yıllık tecrübemiz ile elektrik taahhüt alanında birçok uygulama gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Siz değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

  TUNCER ELEKTRİK MÜHENDİSLİK Elektrik taahhüt, elektrik proje, elektrik tesisatı, jeneratör ve ups sistemleri, elektrik dekorasyonu, aydınlatma sistemleri, Tedaş-Bedaş enerji talebi ve tesis kabulü gibi pek çok konuda kalıcı çözümler sunmaktayız.

  Elektrik taahhüt sektöründe deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz elektrik taahhüt sektöründe mühendisliğin gerektirdiği en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmaktayız.

  TUNCER ELEKTRİK MÜHENDİSLİK A.Ş. Elektrik Taahhüt, Eğitim yapıları, Turizm, Fabrika, Hastane ve Toplu Konut alanları gibi birçok alanda orta gerilim, alçak gerilim ve her türlü zayıf akım sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulamasında destek vermekteyiz.

  1987'den beri hizmet vermekte olan firmamız elektrik tesisat alanında geniş kadrosuyla hizmet vermektedir. A'dan Z'ye tüm elektrik tesisat işlerini yapmaktayız.

  32 yıldır İstanbul'da Elektrik Taahhüt alanında faaliyet göstermekteyiz.